PROŚCIARKA - PROSTOWNICA

Jako wyłączny producent, oferujemy Państwu oryginalną, jedyną taką na rynku, uniwersalną prościarkę 2w1 do prostowania drutu odgromowego oraz bednarki.

WPROWADZENIE

Jesteśmy firmą z rozbudowanym parkiem maszynowym i kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Obecnie naszym wiodącym produktem jest prościarka / prostownica 2w1 do drutu i bednarki (obecnie najtańsze na rynku).

Urządzenie chronione w rejestrach Urzędu Patentowego.

Dlatego też, jako wyłączny producent, oferujemy Państwu oryginalną, jedyną taką na rynku, uniwersalną prościarkę 2w1 do prostowania drutu odgromowego oraz bednarki.

Urządzenie wyposażona jest w siedem hartowanychrolek prostujących o specjalnie dobranym profilu umożliwiającym prostowanie drutuo twardości Rm max 420MPa o średnicy 6, 8, 10 mm oraz bednarkio maksymalnych wymiarach 4x45 mm. z kręgów o minimalnej średnicy fi50cm.

Wszystkie rolki są hartowane i osadzone zostały na zamkniętych łożyskach maszynowych nie wymagających smarowania.
Dzięki specjalnemu, zintegrowanemu systemowi napędowemu napędzane są wszystkie rolki jednocześnie co zapewnia doskonałe prowadzenieprostowanego materiału i zapobiega zacięciom czy zadrapaniom powierzchni.

Dodatkową zaletą naszego urządzenia jest jego niska waga(niecałe 14,5 kg. z korbą napędową) i niewielkie, wręcz kompaktowe, niespotykane wymiary(29x25x14 cm) oraz bardzo ułatwiający przenoszenie uchwyt.

Jest urządzeniem przeznaczonym do przerobu przemysłowego, dla firm zajmujących się usługami montażu drutu i bednarki zarobkowo a jednocześnie może doskonale służyć jako podręczne urządzenie w domu.

Prostownica / prościarka objęta jest 2-letnią gwarancją producenta.

Na dodatkowe zamówienie, wykonujemy zestaw dwóch uchwytów do wstępnego ręcznego prostowania drutu i bednarki za 74,00 zł. brutto (netto 60,16 zł.). Zestaw ten jest produkowany wyłącznie z uwagi na zapotrzebowanie niektórych klientów.

Gwarancja nie obejmuje zestawu uchwytów.
Prościarka naszej produkcji doskonale prostuje materiał bez pomocy w/w zestawu, już po pierwszym przeprowadzeniu.

Wystawiamy Faktury VAT. Cena brutto wynosi 932,00 PLN / szt.. (netto: 757,72zł.)

Przy zakupie powyżej 9 sztuk RABAT – ceny do uzgodnienia.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 798 52 52 53 w dniach: poniedziałek-piątek (9:00-17:00), sobota (10:00-14:00) w języku polskim.

Termin realizacji 1-7 dni, w zależności od ilości i kolejności zamówień  oraz wpływów przedpłat na konto.

Koszt z dostawą w Polsce:

-kurier Inpost: 932,00 zł.+17,00 zł.brutto = 949,00 zł. brutto

-paczkomat InPost 932,00 zł +12,60 zł. brutto = 944,60 zł. brutto.

Celem przyspieszenia transportu możliwa jest dodatkowa usługa Kurier-Kurier w cenie dodatkowo 4,20 zł. brutto. Usługa Kurier-Kurier jest realizowana pod warunkiem wcześniejszego uzgodnienia i otrzymania potwierdzenia wykonania przelewu do godz. 11-ej dnia wysyłki.

Odbiór w Łodzi i Konstantynowie bezpłatny.

Przy zamówieniu dodatkowo zestawu uchwytów do w/w kwot prosimy doliczyć 74,00 zł. brutto/ kpl.

Produkujemy również zwijarki, rozwijarki do blach, sterowniki do różnych urządzeń i zajmujemy się obróbką metali i produkcją części.

Uniwersalna prościarka 2w1 do prostowania drutu odgromowego oraz bednarki (Rovnačka zemnícího drátu a ocelových pásů ) jest obecnie naszym najbardziej rozpoznawalnym na rynku produktem.
Produkcja i działanie urządzenia zostały z powodzeniem sprawdzone i przyjęte z  zadowoleniem przez klientów zarówno na terenie naszego kraju jak i za granicą.

W sprawie innych zleceń również serdecznie zapraszamy.
Klient ma prawo do odstąpienia od Umowy w terminie 14 dni od dnia otrzymania zamówienia na warunkach ujętych w Gwarancji.

FARMULARZ ZAMÓWIENIA, warunki gwarancji oraz pozostałe załączniki znajdują się na stronie.

 

W celu złożenia zamówienia proszę o wypełnienie Formularza i odesłanie wyraźnego skanu na adres e-mail xap102mp@tlen.pl(w odpowiedzi otrzymają Państwa potwierdzenie przyjęcia zamówienia z wszystkimi danymi).

Jeżeli nie mają Państwo możliwości złożenia zamówienia w powyższej formie, wystarczy przesłać sms na nasz numer 798 52 52 53 z adresem e-mail na który zostanie wysłany aktywny formularz do wypełnienia.

Zapraszamy wszystkie osoby poszukujące wykonawcy z duszą dawnych cechów rzemieślniczych.

Zapraszamy wszystkie osoby poszukujące wykonawcy z duszą

dawnych cechów rzemieślniczych!

Zapraszamy !

poniedziałek – piątek

9.00 – 17.00

sobota

10:00 – 14:00

Kontakt

Telefon

+48 798 52 52 53

Adres

XAP ANDRZEJ ORDON
siedziba: Łódź, ul. Komandorska 1/29
warsztat: Konstantynów Ł., Działkowa 26/4
NIP: 727-115-35-06